ثبت نام

فقط استفاده از حروف انگلیسی مجاز است
لطفا نام و نام خانوادگی را بصورت کامل و به فارسی وارد کنید.

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت دورنیکا به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت دورنیکا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین سایت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت دورنیکا از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت دورنیکا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

هنگام ثبت نام کاربر موظف است اطلاعات خود اعم از : تلفن ثابت، آدرس دقیق پستی و کد پستی خود را به صورت کامل و دقیق ارسال نماید و مسئولیت صحت این اطلاعات بر عهده کاربر می باشد.

هنگامی که شما سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وب سایت دورنیکا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های وب سایت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

وب سایت دورنیکا به اطلاعات اشخاصى که از خدمات این سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و سعی بر حفاظت از اطلاعات شخصی شما دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. وب سایت دورنیکا به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت به وسیله اعلام کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. وب سایت دورنیکا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد تا حقوق مشتری حفظ شود.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در هنگام دریافت کالا ارائه ی کارت شناسایی توسط خریدار الزامی می باشد.

امکان پرداخت در محل به جهت رفاه حال بیشتر مشتریان فراهم شده است.

نظرات کاربران

هدف از ایجاد بخش نظرات، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید محصولاتی است که به فروش می‌رسند. در این بخش، هر کاربر مجاز است نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ‌وجه به معنی تایید فنی وب سایت دورنیکا درباره‌ی محتویات نظر ثبت شده ی کاربر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در این وب سایت مبتنی بر احترام به حقوق مصرف کننده می باشد. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در وب سایت دورنیکا قیمت‏‌های عمده فروشی است و با کمترین میزان سود به دست مصرف کننده خواهند رسید.